Tym razem Apple się przygotowało. Wysyłka iPhone’a XR bez opóźnień | Tabletowo.pl

Tym razem Apple się przygotowało. Wysyłka iPhone’a XR bez opóźnień

Dołącz do dyskusji 0

Apple co roku zachwyca widownię i wykręca świetne wyniki sprzedaży kolejnych generacji iTelefonów. Czasem jednak efektem ubocznym słynnego już „emejzingu” jest przełożenie w czasie terminów wysyłki kolejnych smartfonów. Wiele wskazuje na to, że w tym roku fani marki nie będą musieli czekać zbyt długo.

Apple to poniekąd ofiara swojego sukcesu. Zainteresowanie iPhonem X spowodowało w minionym roku opóźnienie w wysyłce o 5-6 tygodni, w zależności od szacunków. Jest też niemal pewnym, że tegoroczny iPhone XS dotrze do części klienteli nieco później. W uprzywilejowanej sytuacji wydają się być wszyscy ci, którzy zdecydowali się na zakup „budżetowego” iPhone’a XR.

Według serwisu 9To5Mac, wysyłka będzie odbywać się bez żadnego problemu. Precyzując, według stron Apple, czas dostawy w Polsce przedstawia się tutaj w wersjach z 64 GB (poza białym, czarnym i czerwonym), 128 GB i 256 GB następująco:

  • iPhone XR (biały): 26-29.10,
  • iPhone XR (czarny): 26-29.10,
  • iPhone XR (niebieski): 26-29.10,
  • iPhone XR (żółty): 26-29.10,
  • iPhone XR (koralowy): 26-29.10,
  • iPhone XR (PRODUCT RED): 26-29.10.

Słowem, terminy są dochowane i wydaje się, że na naszym rodzimym rynku opóźnienia raczej nam nie grożą. Warto tu dopowiedzieć, że według serwisu źródłowego, na wybranych rynkach czas oczekiwania chociażby na iPhone’a XR (PRODUCT RED) trzeba trochę poczekać. No dobra, w Polsce też, bo w przypadku wersji z 64 GB w kolorze białym, czarnym i czerwonym, czas dostaw określony jest jako enigmatyczne „1-2 tygodnie”.

Wypada zadać tu dość proste pytanie: czy Apple wyciągnął wnioski i przygotował odpowiednią liczbę urządzeń na zapas, czy też może firma nieco przeszacowała i XR sprzedaje się gorzej, niż zakładano? Nie wydaje mi się, żeby drugi wariant był tym prawdziwym. Zgodnie z wieloma wcześniejszymi prognozami sprzedażowymi, to właśnie iPhone XR ma ciągnąć sprzedaż tegorocznych iTelefonów.

No i wreszcie, mimo rosnącej popularności Apple w Polsce, wydaje mi się, że konsumenci z naszego kraju raczej mogą spać spokojnie, bez względu na wybór swojej wersji iPhone’a. Krótki reserarch w sieci podpowiada, że naprawdę bardzo łatwo jest wydać swoje pieniądze na jeden z trzech nowych produktów firmy. O

iPhone XS i iPhone XS Max nowymi królami w ofercie Apple. Widać, że marka stawia na smartfony premium

źródło: 9to5Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona