Tylko połowa nabywców tabletu Kindle Fire jest z niego zadowolona - Tabletowo.pl

Tylko połowa nabywców tabletu Kindle Fire jest z niego zadowolona

Tabletowo.pl Tylko połowa nabywców tabletu Kindle Fire jest z niego zadowolona Ciekawostki Nowości

Gdy kolejny tablet od AmazonuKindle Fire – z impetem wkroczył na rynek, wielu wówczas stwierdziło, że koniecznie musi się w tę zabawkę zaopatrzyć. Czas jednak zweryfikował jej wspaniałość. Według najnowszego raportu ChangeWave Research, tylko 54% nabywców tabletu Kindle Fire jest z niego zadowolona.

Kolejne 38% respondentów stwierdziło, że są względnie zadowoleni. Mając na uwadze zeszłoroczny raport tej samej firmy, dotyczący zadowolenia użytkowników z zakupu iPada, gdzie wynosiło ono 74%, Kindle Fire wypada naprawdę słabo.

Ankietowani przez ChangeWave Resarch jednogłośnie stwierdzili, że najbardziej pozytywnym aspektem tego urządzenia jest jego niska cena. Najgorszym zaś brak fizycznych przycisków do zarządzania głośnością.

Amazon jednak nie ma co się rozczulać nad tymi 54% zadowolenia, ponieważ ten sam raport wykazał, że 29% nabywców Kindle Fire planuje częściej kupować przez Amazon. Tylko 20% stwierdziło, że w ciągu najbliższych 90 dni niczego na tym portalu nie kupi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona