Tylko do jutra DiRT Rally za darmo na Steam!

Brak planów na niedzielę? A co powiecie na wyścigi w Akropolu i Monte Carlo, całkowicie za darmo w jednej z lepszych gier wyścigowych ostatnich lat? Zainteresowani? W takim razie zapraszam na Steam!

DiRT Rally to kolejna odsłona popularnej serii wyścigowej studia Codemasters, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Odsłona Rally z 2015 roku charakteryzuje się nowym modelem jazdy w stosunku do swoich poprzedników, który bardziej stawia na realizm. Gra oferuje wiele trybów, w których możemy zasiąść za kółkiem 46 samochodów i ścigać się na ponad 70 trasach, które są rozmieszczone na 6 różnorodnych lokacjach. Bardzo dobrze prezentuje się również realistyczny model zniszczeń pojazdów.

Reklama

DiRT Rally doczekało się wielu aktualizacji zawartości i finalnie gra dostała wysokie oceny, zarówno od recenzentów, jak i od graczy. Warto wspomnieć, że gra ma również wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, ale nie zagramy w nią w języku polskim.

DiRT Rally przypiszecie bezpłatnie do 16 września do godziny 19:00 w aplikacji Steam lub na stronie internetowej.

Z racji tego, że gra debiutowała prawie 4 lata temu i charakteryzowała się dobrą optymalizacją na premierę, jej wymagania sprzętowe nie wyglądają dziś na jakość szczególne wysokie:

  • system operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10 – 64bit
  • procesor: AMD FX Series lub Intel Core i3 Series
  • pamięć: 4 GB RAM
  • karta graficzna: AMD HD5450 lub Nvidia GT430 lub Intel HD4000 z 1GB VRAM
  • DirectX: Wersja 11
  • miejsce na dysku: 50 GB

Jeszcze w tym roku kolejna odsłona serii – DiRT Rally 2.0 pojawiła się na rynku, tak więc jest szansa, że DiRT Rally wkrótce zniknie ze sprzedaży na Steam, warto więc przypisać ją do konta, tym bardziej, że to nadal świetna gra.

Źródło: Steam