TVN Player dla urządzeń z Androidem i iOS już dostępny - Tabletowo.pl

TVN Player dla urządzeń z Androidem i iOS już dostępny

Tabletowo.pl TVN Player dla urządzeń z Androidem i iOS już dostępny Aplikacje Apple Ciekawostki Nowości

Jeśli lubicie materiały emitowane w stacji telewizyjnej TVN i chcecie mieć możliwość oglądania takowych w swoich tabletach lub telefonach – mam dobrą wiadomość. W Android Market pojawiła się mobilna wersja TVN Player dla urządzeń pracujących w oparciu o system od Google. Żeby tego było mało, aplikacja jest już także dostępna dla urządzeń z iOS!

TVN Player jest platformą wideo na żądanie. Dzięki usłudze użytkownicy mają dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji TVN oraz w kanałach tematycznych. TVN Player to także możliwość przedpremierowego oglądania najbardziej oczekiwanych produkcji antenowych.

Aplikacja dostępna jest w Android Market zarówno na tablety, jak i smartfony (oba słowa podlinkowane do sklepu) całkowicie za darmo, w zamian przed obejrzeniem materiału wideo pojawia się reklama. Podobnie w App Store.

Dodatkowo wiemy już, że obecnie trwają prace nad aplikacją przeznaczoną na PlayStation 3.

Tabletowo.pl TVN Player dla urządzeń z Androidem i iOS już dostępny Aplikacje Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl TVN Player dla urządzeń z Androidem i iOS już dostępny Aplikacje Apple Ciekawostki Nowości

Dzięki Marek za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona