Jutro ruszają eliminacje do polskiego turnieju w Rainbow Six Siege. W puli nagród aż 20 tysięcy złotych | Tabletowo.pl

Jutro ruszają eliminacje do polskiego turnieju w Rainbow Six Siege. W puli nagród aż 20 tysięcy złotych

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli jesteście miłośnikami gier, to tytuł Tom Clancy’s Rainbow Six Siege nie powinien być Wam obcy. Wśród Was na pewno znajdą się nawet tacy, którzy rewelacyjnie radzą sobie w tej strzelance i chcieliby przenieść swoją zajawkę na arenę e-sportową, a jest ku temu dobra okazja – turniej, w którym zwycięska drużyna zgarnia dziesięć tysięcy złotych.

Tak naprawdę turniej, o którym teraz mówimy, nie jest jedynym w jakim mogą się zmierzyć gracze Rainbow Six Siege – co miesiąc odbywają się nieco bardziej amatorskie rozgrywki Rookie League, w których zwycięska drużyna może zarobić 750 złotych. Dzisiaj jednak przyszedł czas na „półkę wyżej”, czyli Masters League. Są to turnieje organizowane dla najlepszych drużyn, przede wszystkim tych, które marzą o zawodowych rozgrywkach w ten tytuł. A uczestniczenie w turnieju dostarczy drużynie nie tylko dobrej zabawy, ale da szansę na zmierzenie się z najlepszymi przeciwnikami z Polski i hipotetyczną wizję na zaistnienie na międzynarodowej scenie e-sportowej. Co trzeba zrobić?

Oczywiście są pewne warunki przystąpienia do tego turnieju, choć nie będzie trudno ich spełnić. Wystarczy mieć ukończone 16 lat i skompletować drużynę licząca od 5 do 7 osób. Co dalej? No cóż… wygrać turniej kwalifikacyjny. Pierwszy z nich odbywa się już jutro, 9 kwietnia, o godzinie 18:00, a kolejne trzy będą miały miejsce w odpowiednio jedenasty, szesnasty i osiemnasty dzień tego miesiąca.

W opisanej fazie wymienione zostanie osiem drużyn, które wezmą udział w fazie zasadnicznej Masters League – ta odbywać się będzie między 24 kwietnia a 29 maja. Tutaj sprawy powoli nabierają poważnego rytmu – rozgrywki będą transmitowane na oficjalnym polskim Twitchu Rainbow Six. Aż wreszcie nadejdzie czas na grande finale – 8 i 9 czerwca w Studiu Polsat w Warszawie zmierzą się najlepsi z najlepszych. A po co to wszystko? Ano po to, że pula nagród wynosi 20 tysięcy złotych, z czego połowę zgarnia zwycięska drużyna. Na samym końcu dodam jeszcze, ze zapisy trwają do jutra, godziny 17:50 (check-in jutro o 17:30), a w momencie publikacji tego wpisu na 64 dostępne miejsca, zajęte jest tylko dziesięć. To co, jesteście chętni na małą rywalizację?

źródło: informacja prasowa Rainbow Six Siege

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona