ttec wprowadza na polski rynek dwa nowe powerbanki z serii AlumiSlim - 5000 mAh i 10000 mAh. Znamy ceny | Tabletowo.pl

ttec wprowadza na polski rynek dwa nowe powerbanki z serii AlumiSlim – 5000 mAh i 10000 mAh. Znamy ceny

Dołącz do dyskusji 0

Dla wielu osób power bank jest absolutnym must have. W każdym sklepie (niekoniecznie tylko z elektroniką) można znaleźć ich od groma. Wkrótce na półkach pojawią się też dwie nowe propozycje firmy ttec z serii AlumiSlim – banki energii o pojemnościach 5000 mAh i 10000 mAh.

Cechą wyróżniającą power banki firmy ttec ma być ich smukłość – dzięki kompaktowym rozmiarom powinny zmieścić się nawet do kieszeni w spodniach. Do tego – za sprawą aluminiowej obudowy – są one lekkie, ale też wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a przy okazji również bardzo eleganckie. W dodatku w sprzedaży pojawi się aż pięć wersji kolorystycznych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Klienci dostaną do wyboru kolor czarny, szary, granatowy, czerwony i złoty.

Power banki z serii AlumiSlim dostępne będą w dwóch wersjach pojemnościowych: 5000 mAh i 10000 mAh. Według deklaracji producenta, w przypadku pierwszego zapas energii powinien wystarczyć na dwukrotne naładowanie „typowego smartfona”, natomiast drugiego nawet czterokrotne. Zapewnienia te należy jednak brać z przymrużeniem oka, gdyż wszystko naturalnie zależy od wielkości akumulatora w ładowanym urządzeniu.

Zaletą power banków ttec z serii AlumiSlim jest również fakt, iż mają one dwa porty, służące do ładowania: microUSB i Lightning. Dzięki temu zarówno użytkownicy urządzeń z Androidem, jak i iOS nie będą musieli nosić przy sobie dodatkowych kabli (chyba, że ci pierwsi mają smartfon ze złączem USB Typu C, wtedy nie ma przeproś). Oprócz tego, jest jeszcze jeden pełnowymiarowy port USB.

W urządzeniu, jakim jest power bank, nie mogło naturalnie zabraknąć też technologii, nadzorujących proces ładowania. Na pokładzie są m.in. system Smart Charging, dobierający parametry ładowania do wymagań i specyfiki ładowanego sprzętu, szybkie ładowanie 2,1A oraz mechanizmy, chroniące przed przegrzaniem i przepięciami.

Cenę power banka o pojemności 5000 mAh ustalono na 99 złotych, natomiast modelu 10000 mAh na 159 złotych. Dystrybutorem produktów ttec w Polsce jest firma K-Consult.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona