Trzy nowości dla graczy w Samsung Apps

W sklepie Samsung Apps pojawiły się trzy nowe, warte uwagi aplikacje, przygotowane z myślą o graczach będących w posiadaniu urządzeń z Androidem. Funky Smugglers i Sleepwalker’s Journey od programistów rodzimego 11 bit studios, a także Bucketz od Celesta Systems LPP.

Reklama

Zaczniemy od końca.

Bucketz to gra, w której naszym zadaniem jest utrzymanie równowagi poprzez wrzucanie najróżniejszych przedmiotów do wiaderek umiejscowionych na balansujących belkach, huśtawkach, kanapach. Dostępnych jest 5 odrębnych rozdziałów, w których na gracza czeka po 10 poziomów (coś na kształt wyboru plansz znanego z Angry Birds). W grze pojawiają się też zabawne dialogi, przy czym aplikacja dostępna jest jedynie w wersji angielskiej. Na zainstalowanie jej będziemy potrzebować około 177MB wolnej przestrzeni, a co warto zaznaczyć grę można pobrać za darmo. Mogę ją śmiało polecić wszystkim fanom zręcznościówek.

Sleepwalker’s Journey – gra wprowadza nas w świat snu, wcielamy się w postać Moonboy’a, którego spokojny sen zostaje zakłócony przez wielkie księżycowe kichnięcie, które zdmuchuje naszego bohatera z łóżka, a naszym zadaniem jest zaprowadzić zagubionego w sennych marach krasnala do jego posłania. Na lunatyka czekają liczne przeszkody, które będzie musiał pokonać z pomocą gracza, aby bezpiecznie dojść do celu. Gra dostępna jest również dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS oraz Blackberry, a dla systemu Android i użytkowników Samsung App Polska gra do pobrania całkiem za darmo. Waga aplikacji to niecałe 60MB, a jak przystało na polskie studio programistyczne gra przygotowana w pełni w języku polskim.

Funky Smugglers – bardzo ciekawa propozycja utrzymana w klimatach lat siedemdziesiątych. Jeśli szukamy dużej dawki humoru to tutaj z pewnością ją znajdziemy. W grze wcielamy się w postać kontrolera na lotnisku, a naszym zadaniem jest pozbawić przechodzących przez bramkę pasażerów wszelkich niebezpiecznych przedmiotów. Gra dostarcza sporo emocji i rozrywki, trzeba wykazać się sporym refleksem, a pasażerowie nie raz zaskoczą nas swoją pomysłowością próbując przemycić granaty, piły mechaniczne, a nawet odtykacze sanitarne czy pająki. To na początek. W trakcie rozgrywki czeka na nas sporo nowych postaci oraz przedmiotów, a to jeszcze nie wszystko, bo dla znudzonych grą w pojedynkę możemy pobawić się również w trybie multi.

Aplikacja pełna dowcipu z dobrą komiksową grafiką i sporą porcją dobrej, funkowej muzyki z lat ’70. Waga pliku instalacyjnego to niecałe 50mb. Gra dostępna w w kilku wersjach językowych, w tym także w języku polskim. W sklepie Google Play aplikacja do pobrania w cenie 2,99 zł, Samsung Apps oferuje ją za 4,92 zł. Dostępność również na inne platformy (iOS, Blackberry).