Trzy miliony iPadów sprzedanych w 80 dni

Trzy miliony iPadów

Apple poinformowało dziś o kolejnym sukcesie odniesionym dzięki swojemu tabletowi internetowemu. Przez 80 dni, czyli niecałe trzy miesiące, iPad sprzedał się w ilości trzech milionów sztuk.

W zeszłym miesiącu pojawił się oficjalny komunikat Apple na temat tego, że w niecałe 60 dni iPad zyskał dwa miliony nowych właścicieli. Dziś okazuje się, że sprzedaż iPada ciągle wzrasta. W 80 dni tablet ten sprzedał się w ilości trzech milionów sztuk. Wynika z tego, że potrzeba ledwie 26 dni, by Apple iPad wszedł w ręce miliona nowych nabywców. Niezły wynik.

W informacji prasowej czytamy:

„iPad to rewolucyjny i magiczny produkt, który pozwala użytkownikom korzystać z aplikacji, treści i Internetu w bardziej osobisty, intuicyjny i przyjemny sposób niż kiedykolwiek wcześniej.”

Najważniejsze jest jednak to, że sprzedaż Apple iPada ciągle będzie wzrastać. Głównie ma na to wpływ fakt, że w ciągu kilku kolejnych miesięcy tablet zostanie wprowadzony do sprzedaży w kolejnych krajach.

Jak jest się czym chwalić, to koncern z Cupertino wali drzwiami i oknami, by tylko cały świat dowiedział się o najnowszym sukcesie. Gorzej jak jest jakaś afera, wtedy Apple nie chce komentować dość istotnej sprawy, jak to miało miejsce przy wycieku danych klientów AT&T.