Trzy miesiące darmowego dostępu do filmów i seriali w aplikacji Sony Networks dla właścicieli Xperii XZ3

Trudno stwierdzić czy jest to jeszcze element promocji aktualnego flagowego smartfona Japończyków czy też akcja mająca na celu zbadanie, jaką popularnością może cieszyć się aplikacja VOD z materiałami filmowymi Sony. Warto jednak wiedzieć o takiej możliwości: jeśli jesteście właścicielami Xperii XZ3, to możecie uruchomić 3-miesięczny darmowy dostęp do Sony Networks.

Sony Pictures Television Central Europe, właściciel kanałów AXN, we współpracy z Sony Mobile opracowało aplikację Sony Networks, pozwalającą na dostęp do „świata rozrywki Sony”. Użytkownicy smartfonów Sony Xperia XZ3 mogą pobrać aplikację ze sklepu Google Play i uzyskać trzymiesięczny, nieograniczony dostęp do ponad 360 godzin treści.

Co wchodzi w skład filmowej oferty Sony? Nie ma tego dużo. Jeśli jednak chcielibyśmy nadrobić jakieś produkcje z oferty kanałów Sony, na przykład Absentia, Carter, Okup czy The Kennedys, to jest okazja zrobić to za darmo – o ile oczywiście jesteśmy w posiadaniu Xperii XZ3.

Oprócz oferty treści premium, aplikacja zapewnia też dostęp do bezpłatnej sekcji, zawierającej między innymi ekskluzywne treści wideo, treści redakcyjne, galerie, technologię second screen albo aktualny program kanałów AXN.

Użytkownicy Xperii XZ3 będą też mogli wziąć udział w finalnym opracowaniu aplikacji, gdyż po miesiącu użytkowania poproszeni zostaną o wypełnienie ankiety, poprzez Xperia Lounge, w celu lepszego dopasowania treści oraz użyteczności do wymagań klientów Sony. Ankieta nie będzie jednak obowiązkowa, więc skorzystanie z promocji nie wiąże się z żadną deklaracją współpracy.

Wychodzi więc na to, że właściciele XZ-trójek będą kimś w charakterze testerów aplikacji AXN, bo trudno określić to w jakiś inny sposób. Seriale są jednak przyjemnym bonusem, który osobiście widzę jako wyraz podziękowania Sony za zakup flagowej Xperii tym, którzy się na to zdecydowali.

https://youtu.be/F5Wdrvt7sMU

źródło: informacja prasowa