Truemessenger – praktyczna aplikacja do wiadomości od twórców Truecaller | Tabletowo.pl

Truemessenger – praktyczna aplikacja do wiadomości od twórców Truecaller

Dołącz do dyskusji 0

W sklepach z aplikacjami znajdziemy wiele pozycji, które mogą zastąpić standardowy program do SMS-ów. Jednak nieliczne z nich oferują pełną ochronę przed spamem, głównie reklamami, a także niechcianymi wiadomościami. Taką funkcję posiada nowość na urządzenia mobilne, czyli Truemessenger. Co jeszcze wyróżnia go na tle konkurencji?

Oprócz standardowych funkcji, tj. wysyłania i odbierania SMS-ów, Truemessenger pozwoli na zablokowanie nieznanych nadawców i co ciekawsze, postara się zdobyć informacje o numerze, z którego są wysyłane niechciane przez nas wiadomości. Takie wieści będą opierały się o bazę 150 milionów użytkowników i ich zgłoszenia. W dodatku będziemy mogli przypisać nazwę do numeru bez stworzenia kontaktu.

Żeby tego było mało, do Truemessengera dodano zaawansowane opcje. Program może usuwać wiadomości od numerów zawierających ciąg cyfr, uznanych przez nas za charakterystyczne dla spamerów. Takie rzeczy będą możliwe dopiero po użyciu specjalnego filtra-szablonu naszego autorstwa.

Twórcy aplikacji chwalą się nawiązaniem współpracy z Aviciim, który podobno stworzył kilkanaście różnych dzwonków.

Aktualnie Truemessenger jest dostępny jedynie w Indiach. Myślę, że za kilka tygodni także inne państwa będą mogły pobrać tę aplikację za pośrednictwem Google Play – bez żadnych opłat.

źródło: Truecaller

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona