Trójwymiarowy Wexler.Tab 3D za mniej niż 1000 zł  18

Trójwymiarowy Wexler.Tab 3D za mniej niż 1000 zł

Trójwymiarowy Wexler.Tab 3D za mniej niż 1000 zł  19
Już wkrótce na rynek trafi kolejny tablet ze wsparciem dla technologii 3D. Tym razem o trzeci wymiar dla swojego modelu pokusiła się rosyjska firma Wexler, oferując tym samym trójwymiarowe efekty bez dedykowanych okularów. Choć prekursor tej techniki – LG Swift Tab – nie odniósł spektakularnego sukcesu ze względu na zbyt wygórowaną cenę, Wexler.Tab 3D ma na to spore szanse.

Ten, liczący 12 milimetrów grubości tablet, działa pod kontrolą systemu Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Jednostką odpowiedzialną za moc obliczeniową jest jednordzeniowy procesor ARM taktowany zegarem 1 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Dla użytkownika zaimplementowano 8 GB pamięci, które oczywiście można rozszerzyć o 32 GB za pomocą slotu kart microSD.

Wexler.Tab 3D został wyposażony w 8-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, prezentujący obraz w rozdzielczości 1280 x 768 pikseli z obsługą pięciopunktowego dotyku. Na pokładzie nie zabrakło aparatu z matrycą 2 Mpix oraz kamery dedykowanej połączeniom wideo o rozdzielczości 0,3 Mpix. Producent nie zapomniał również o module łączności bezprzewodowej WiFi w standardzie 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 oraz złączach: mini-HDMI, mini-USB i słuchawkowym w standardzie jack 3,5mm.

Według zapewnień producenta, zastosowany akumulator o pojemności 5000 mAh ma zapewnić do 10 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu. Wexler.Tab 3D zadebiutuje na rynku w czerwcu, a jego cena detaliczna nie przekroczy 9000 rubli (ok. 1000 złotych).

Źródło