Trak tPad-7070 za 259 złotych w Polo Market | Tabletowo.pl

Trak tPad-7070 za 259 złotych w Polo Market

Dołącz do dyskusji 0
tablet trak tpad 7070

Tanie tablety są ostatnio na topie – nawet w radiowej Czwórce będę się „wymądrzała” na ich temat ;). Jest to związane poniekąd z sezonem przedkomunijnym i nadchodzącym Dniem Dziecka (mogę zdradzić, że moje dziecko – Tabletowo.pl – na swoje drugie urodziny szykuje kilka ciekawostek ;)). Producenci chcąc wyczyścić sobie magazyny i przygotować je na kolejne urządzenia, oferują starsze modele w atrakcyjnych cenach. Trzeba jednak pamiętać, że bardzo niska cena nie idzie w parze z funkcjonalnością tabletu. W ofercie Polo Market pojawił się Trak tPad-7070 za 259 złotych. Cena przyciąga, ale chyba nic poza tym.

I od razu muszę zaznaczyć, że takim modelom mówię stanowcze NIE – zdecydowanie korzystniej jest dopłacić kilkadziesiąt złotych (już nawet nie „set”, a „dziesiąt”!) i móc się cieszyć pojemnościowym wyświetlaczem i większą płynnością działania, na którą wpłynie nieco lepszy procesor i dwa razy więcej RAM.

Trak tPAD-7070 posiada wyświetlacz oporowy (rysik w zestawie) o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, smartfonowego Androida w wersji 2.3 bez możliwości aktualizacji do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, jednordzeniowy procesor VIA8650 o taktowaniu 1GHz oraz 256MB RAM.

Producent na swojej stronie internetowej informuje, że tablet został wyposażony w 2GB pamięci, w reklamie sklepu z kolei jest, że w 4GB. Jakkolwiek by nie było, można ją rozszerzyć o 32GB dzięki slotowi kart microSD. Sprzęt posiada także kamerkę do połączeń wideo oraz port USB z trybem host.

Oferta ważna jest do 15 maja.

Dzięki Marcin za podesłane fotki! ;)

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona