Trailer Infinity Blade: Dungeons już w sieci. Zapowiada się nieźle!

infinity blade dungeons

Reklama

Infinity Blade autorstwa studia Epic Games jest doskonale znanym tytułem w świecie posiadaczy mobilnego sprzętu Apple. Obie odsłony gry zostały bardzo dobrze przyjęte przez społeczność spod znaku nadgryzionego jabłka, o czym świadczą choćby oceny w AppStore czy recenzje, które można znaleźć w sieci (także na łamach Tabletowo.pl). Podczas środowej konferencji prasowej Apple, na której zaprezentowany został nowy iPad, zapowiedziana została kolejna odsłona gry od Epic. Będzie nią Infinity Blade: Dungeons – warto zajrzeć do trailera (poniżej), który zdecydowanie zachęca do zakupu tytułu, gdy wreszcie zadebiutuje w sklepie z aplikacjami na iOS.

Infinity Blade: Dungeons ma wykorzystywać potencjał tkwiący w procesorze Apple A5X, który kryje w sobie czterordzeniową grafikę. Jestem bardzo ciekawa jak gra będzie wyglądała na ekranie nowego iPada – z grafiki oferowanej przez Tegrę 3 jestem więcej niż zadowolona (12 rdzeni), chętnie porównam z A5X.

Tym bardziej, że Apple podczas wspomnianej konferencji wbiło kij w mrowisko twierdząc, że dwurdzeniowy procesor A5X jest czterokrotnie potężniejszy od czterordzeniowego układu Tegra 3 – więcej na ten temat możecie przeczytać w osobnym wpisie.

Gra Infinity Blade: Dungeons zadebiutuje w AppStore niedługo po premierze iPada trzeciej generacji.

źródło