Traficar, czyli autem na minuty, przewieziesz teraz również meble z IKEA | Tabletowo.pl

Traficar, czyli autem na minuty, przewieziesz teraz również meble z IKEA

Jest tylko jeden warunek: musisz mieszkać w Krakowie

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli mieszkasz (lub bywasz) w Warszawie lub/i Krakowie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że chociaż raz spotkałeś na swojej drodze Traficar. A może kiedyś i z niego skorzystałeś. Teraz jednak flota powiększyła się o nowe samochody, dzięki którym będziesz mógł przewieźć nawet i komplet mebli z krakowskiej IKEI.

Traficar poinformował dziś, że od teraz klienci mogą wynająć również jeden z sześciu samochodów Renault Kangoo, który umożliwia przewiezienie znacznie większej ilości rzeczy niż dotychczas dostępne auta. Taka opcja z pewnością przyda się osobom, które planują przeprowadzkę i nie mają za dużo gratów do przewiezienia oraz klientom, którzy zrobili nieco większe zakupy w krakowskiej Ikei.

Bo to właśnie na parkingu przy tym sklepie czekają na chętnych nowiutkie Renault Kangoo. Zasady wynajmu oraz – co równie ważne – ceny pozostają dokładnie takie same. Jest tylko jeden „haczyk” – po skorzystaniu z samochodu trzeba nim wrócić pod Ikeę – nie można go zostawić gdziekolwiek, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych aut, dostępnych w ofercie Traficar.

Już jest! Renault Kangoo tylko w IKEA Kraków!

#KRK: By sprostać oczekiwaniom, uruchamiam dziś dla Was 6 samochodów Renault Kangoo z myślą o przeprowadzkach i większych zakupach w IKEA! W bagażniku zmieścicie nawet największe gabarytowo meble z serii PAX ;)Sposób wynajmowania oraz cena za minuty i przejechane kilometry pozostają bez zmian! Jedyna różnica to wymóg zakończenia wynajmu na parkingu IKEA Kraków.Macie pytania? Jak zwykle jestem do Waszej dyspozycji ;) #traficar #IKEA #ORLEN #RenaultKangoo

Opublikowany przez Traficar na 4 września 2017

Oczywiście przy okazji nie mogę nie zapytać czy ktoś z Was kiedykolwiek korzystał z Traficar? A może robi to regularnie? Co w ogóle myślicie o pomyśle wynajmowania auta na minuty, tylko w razie potrzeby?

Źródło: Traficar

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona