Traficar, czyli autem na minuty, przewieziesz teraz również meble z IKEA

Jest tylko jeden warunek: musisz mieszkać w Krakowie

Jeżeli mieszkasz (lub bywasz) w Warszawie lub/i Krakowie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że chociaż raz spotkałeś na swojej drodze Traficar. A może kiedyś i z niego skorzystałeś. Teraz jednak flota powiększyła się o nowe samochody, dzięki którym będziesz mógł przewieźć nawet i komplet mebli z krakowskiej IKEI.

Reklama

Traficar poinformował dziś, że od teraz klienci mogą wynająć również jeden z sześciu samochodów Renault Kangoo, który umożliwia przewiezienie znacznie większej ilości rzeczy niż dotychczas dostępne auta. Taka opcja z pewnością przyda się osobom, które planują przeprowadzkę i nie mają za dużo gratów do przewiezienia oraz klientom, którzy zrobili nieco większe zakupy w krakowskiej Ikei.

Reklama

Bo to właśnie na parkingu przy tym sklepie czekają na chętnych nowiutkie Renault Kangoo. Zasady wynajmu oraz – co równie ważne – ceny pozostają dokładnie takie same. Jest tylko jeden „haczyk” – po skorzystaniu z samochodu trzeba nim wrócić pod Ikeę – nie można go zostawić gdziekolwiek, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych aut, dostępnych w ofercie Traficar.

https://www.facebook.com/traficarpl/videos/853827798133466/

Oczywiście przy okazji nie mogę nie zapytać czy ktoś z Was kiedykolwiek korzystał z Traficar? A może robi to regularnie? Co w ogóle myślicie o pomyśle wynajmowania auta na minuty, tylko w razie potrzeby?

Źródło: Traficar