Tracer prezentuje OVO, ciekawy tablet za 450 złotych 17

Tracer prezentuje OVO, ciekawy tablet za 450 złotych

Tracer prezentuje OVO, ciekawy tablet za 450 złotych 18

Swego czasu miałem klawiaturę i mysz komputerową firmy Tracer. Akcesoria tego producenta cieszyły się opinią tanich, lecz dobrej jakości urządzeń. Nic więc dziwnego, że, wolą twórcy, które chce być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, ukazał się pierwszy tablet internetowy Tracera – OVO.

Urządzenie charakteryzuje się klasycznym, lecz eleganckim wyglądem, na który składa się 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, trzy umieszczone pod wyświetlaczem przyciski fizyczne oraz rząd złączy. Pod maską tabletu umieszczono procesor 1,5GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM i 8GB pamięci wewnętrznej, nad którymi pieczę sprawuje najnowszy system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z dostępem do sklepu Google Play. Reszta specyfikacji obejmuje czytnik kart microSD, wyjście HDMI pozwalające na odtwarzanie filmów wideo w jakości Full HD 1080p na telewizorze, port USB, do którego można podłączyć modem 3G, Wi-Fi oraz akcelerometr.

Tracer OVO jest już dostępny w sieci sklepów Carrefour w cenie 449 złotych. Za te pieniądze otrzymacie produkt objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Więcej informacji na temat tabletu znajdziecie na europejskiej stronie internetowej jego producenta.

Nie wiem jak Wam, ale mnie OVO się podoba. Jest kompaktowy i lekki, a podzespoły i najnowszy system operacyjny Android powinny zapewnić komfortową pracę. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o najnowszym dziecku Tracera.

źródło: notatka prasowa