Tracer Ovo 1.2 - nieco odświeżony z zewnątrz Ovo, wnętrze bez zmian - Tabletowo.pl

Tracer Ovo 1.2 – nieco odświeżony z zewnątrz Ovo, wnętrze bez zmian

Tabletowo.pl Tracer Ovo 1.2 - nieco odświeżony z zewnątrz Ovo, wnętrze bez zmian Nowości

Na początku kwietnia na polskim rynku zadebiutował tablet Tracer Ovo (co niektórzy się śmiali, że producent nawiązuje do TabletOVO ;)), a już dziś możemy Was poinformować o premierze jego drugiej odsłony. Przed Wami Tracer Ovo 1.2 wyceniony na dokładnie tyle samo, co poprzednik: 449 złotych.

Co się zmieniło? W sumie niewiele. Tracer chwali się usunięciem przycisków fizycznych, które można było znaleźć w Ovo, i zmianą na dotykowe (choć tak naprawdę nie są potrzebne, bo tablet pracuje w oparciu o Androida 4.o) oraz dołączaniem do zestawu z przejściówki miniUSB na USB, która umożliwia podłączanie akcesoriów peryferyjnych, jak pamięci masowe czy modemy 3G.

Tracer Ovo 1.2 oferuje pojemnościowy ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, Androida 4.0, procesor Cortex A8 Allwinner A10 o taktowaniu 1,2 GHz, 512MB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD oraz dostęp do Google Play. Dodatkowo na jego pokładzie znajdziemy wyjście HDMI, WiFi, port miniUSB oraz kamerkę o rozdzielczości 0,3 Mpix.

Jak informuje Tracer w informacji prasowej, tablety z serii OVO dostępne są w sprzedaży w popularnych sklepach, jak: Carrefour, TESCO, Komputronik, EURO RTV AGD, MEDIA EXPERT, ALSEN, Merlin itd. Sugerowana cena to 449 złotych, aczkolwiek można go znaleźć w wybranych sklepach już od 399 złotych.

Tabletowo.pl Tracer Ovo 1.2 - nieco odświeżony z zewnątrz Ovo, wnętrze bez zmian Nowości

informacja prasowa, Tracer

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona