Tracer Neo 3G: 9,7-calowy tablet z 3G - Tabletowo.pl

Tracer Neo 3G: 9,7-calowy tablet z 3G

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tracer Neo 3G: 9,7-calowy tablet z 3G Nowości

W lipcu ubiegłego roku do sprzedaży w Polsce trafił tablet Tracer Neo. Dziś dystrybutor tego urządzenia zapowiedział premierę jego młodszego brata, którego grupą docelową są osoby wymagające od tego typu urządzenia wewnętrznego modemu 3G. Poznajcie Tracer Neo 3G, który jest również znany jako Neo Premium 3G.

Bardzo cieszy mnie fakt, że na polskich półkach sklepowych ląduje coraz więcej budżetowych propozycji z 3G. Szkoda tylko, że wciąż modem wsadzany jest w nich kosztem pozostałych komponentów (na czymś producent musi oszczędzić…). W tym przypadku jest to procesor, którym została jednordzeniowa jednostka centralna Allwinner A10 Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz z Mali 400 i 1GB RAM.

Tracer Neo 3G został wyposażony w 9,7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, a całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Na jego pokładzie nie zabraknie 16GB pamięci wewnętrznej, slotu kart microSD, wyjścia HDMI, portu microUSB, aparatu 2 Mpix, kamerki, WiFi, 3G (14,4 Mb/s) oraz akumulatora o pojemności 7800 mAh.

Tracer Neo 3G wyceniony został na 959 złotych. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

ź: Tracer

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona