TQ InCover One to wytrzymały tablet z bardzo mocnymi podzespołami

TQ InCover One

Ostatnio pisałem o wytrzymałym, 8,1-calowym phablecie Getac T800, a teraz możecie przeczytać o TQ InCover One. To również jest wytrzymały tablet, ale wizualnie przypomina normalne urządzenie, a nie twór dla wojska czy do zadań specjalnych.

TQ InCover One to 8,3-calowe urządzenie niemieckiej firmy TQ. Jest przeznaczone dla specjalistów z różnych branży, jak budownictwo czy medycyna. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości FullHD, a za moc odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail-T oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Jeśli chodzi o pamięć to do wyboru są 3 wersje, z 32, 64 lub 128 GB oraz slot uSDXC obsługujący karty o maksymalnej pojemności 2 TB. Poza tym znajdziemy w nim również 8-megapikselowy aparat główny oraz 2 mpix na przednim panelu.

Reklama

TQ InCover One 1

Na początku wspomniałem, że to jest wytrzymałe urządzenie, co zostało potwierdzone certyfikatem IP65. Oznacza to, że kurz, woda czy upadek z metra nie są mu straszne. Znajdziemy w nim również wymienną baterie oraz łączność 3G. Co ciekawe tablet ten może pracować pod kontrolą Androida 4.4 KitKat, Windowsa 8.1 lub Linuxa.

Źródło