TouchPal uprzyjemni pisanie na tabletach z Androidem | Tabletowo.pl

TouchPal uprzyjemni pisanie na tabletach z Androidem

Dołącz do dyskusji 0
klawiatura touchpal

TouchPal (łatwo można pomylić z TouchPad, ale to jednak nie chodzi o tablet HP) to bardzo ciekawa aplikacja zawierająca klawiatury ekranowe, integrująca w sobie wiele różnych rozwiązań, mających na celu ułatwienie i uprzyjemnienie wprowadzania tekstu do tabletów pracujących w oparciu o Androida.

Do dyspozycji użytkownika zostały oddane trzy klawiatury wirtualne. Pierwsza to bliska nam klawiatura QWERTY, druga – rozwiązanie znane ze Swype (czyli możliwość wprowadzania tekstu przez przesuwanie palcem po odpowiednich literkach) oraz trzecia – klawiatura podzielona na dwa obszary, dzięki czemu umożliwia wygodne pisanie za pomocą kciuków (patrz zdjęcie powyżej).

Co więcej, można zmniejszać lub zwiększać obszar zajmowany przez klawiaturę oraz zmieniać jej położenie – w lewym dolnym rogu, w prawym, bądź na środku. Więcej na temat TouchPal dowiecie się z poniższego wideo, pokazujące działanie poszczególnych metod wprowadzania tekstu w praktyce:

Za stworzenie projektu odpowiedzialna jest firma CooTek. Na chwilę obecną w Android Market dostępna jest darmowa aplikacja TouchPal na smartfony, wersja na tablety ma się pojawić w niedalekiej przyszłości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona