Touchgrind Skate 2 debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Touchgrind Skate 2 debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Touchgrind Skate 2 debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Ekran dotykowy to potężne narzędzie w rękach kreatywnych deweloperów. Nie raz już zdarzało się, że gra o banalnie prostych, nieraz wręcz nudnych założeniach, stawała się wielkim hitem tylko i wyłącznie dzięki pomysłowemu wykorzystaniu tej coraz popularniejszej technologii. Idealnym przykładem jest właśnie gra Touchgrind Skate, której druga część zadebiutowała w App Store.

Touchgrind Skate 2 to symulator deskorolki (a raczej fingerboardu), w którym wykorzystujemy nasze palce tak, jakby były nogami wirtualnego zawodnika, co w gruncie rzeczy czyni go jednym z najbardziej realistycznych symulatorów sportowych na iPada. Podczas gry będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy w czterech otwartych trybach (Training, Competition, Jam Session i Game of S.K.A.T.E) i 100 wyzwaniach, a wszystko to na terenie trzech różnych skateparków. Nie zabraknie też oczywiście możliwości ulepszania naszej deski oraz nagrywania co ciekawszych przejazdów.

Gra Touchgrind Skate 2 dostępna jest do nabycia za 4,49 euro w sklepie z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona