Toshiba (znów) pokazuje prototyp tabletu z ekranem 13,3" - Tabletowo.pl

Toshiba (znów) pokazuje prototyp tabletu z ekranem 13,3″

Na targi CES 2012 w styczniu Toshiba przywiozła do Las Vegas prototypy trzech tabletów o różnych przekątnych, wśród nich znalazły się: 7,7″ (później pojawił się na stoisku Nvidii na MWC 2012 jako AT270), 5,1″ (na razie o nim słuch zaginął – ciekawe na jak długo) oraz 13,3″, którym producent postanowił pochwalić się raz jeszcze. Jest to sprzęt we wczesnej fazie rozwoju, obecnie Toshiba jest na etapie sprawdzania reakcji konsumentów na to urządzenie – jeśli się przyjmie, możemy się spodziewać jego premiery w niedalekiej przyszłości.

Urządzenie zostało wystawione podczas konferencji Toshiba 2012 w Wielkiej Brytanii. Jako że jest to, na chwilę obecną, prototyp, na jego temat nie wiemy zbyt wiele poza designem, który i tak do momentu ewentualnej prezentacji może ulec zmianie. Na razie musi nam wystarczyć informacja, że ma pracować dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, a na jego pokładzie ma się znaleźć aparat i kamerka, wyjście HDMI, slot kart SD oraz port USB.

Więcej zdjęć prototypowego tabletu Toshiby z ekranem o przekątnej 13,3″ znajdziecie na Pocket-lint.

Tabletowo.pl Toshiba (znów) pokazuje prototyp tabletu z ekranem 13,3" Koncepcje Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba (znów) pokazuje prototyp tabletu z ekranem 13,3" Koncepcje Nowości Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona