Toshiba zapowiada dwie interesujące hybrydy: Portege Z10t-A oraz Satellite L30W | Tabletowo.pl

Toshiba zapowiada dwie interesujące hybrydy: Portege Z10t-A oraz Satellite L30W

Dołącz do dyskusji 0

Toshiba ostatnio prezentuje bardzo ciekawe tablety, o czym pisałem już dzisiaj (Toshiba Dynabook Tab S50 i S38 z Windows 8.1 with Bing będą dostępne w lipcu). Okazuje się jednak, że to nie jedyne interesujące produkty tej firmy, które trafią na rynek w lipcu tego roku. Zbliżają się również dwie hybrydy: Portege Z10t-A oraz Satellite L30W.

Nazwa Toshiba Portege może wydawać Wam się znajoma, ponieważ dawno temu o Z10t pisała dla Was Kasia. Teraz została zapowiedziana nowa wersja o nazwie Z10t-A. Oferuje ona 11,6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości FullHD, procesor Intel Core i5 3439Y, 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB dysk SSD. Poza tym znajdziemy w nim slot na karty SD, bardzo wiele złącz (USB 2.0, USB 3.0, micro HDMI, HDMI czy Ethernet) oraz Windows 8.1. 

Toshiba Portege Z10t-A oraz Satellite L30W 1

Drugim z zapowiedzianych modeli jest Toshiba Satellite L30W. Ten 13-calowy tablet z ekranem IPS został wyposażony w procesor Intel Core i3 4012Y o taktowaniu 1,5 GHz oraz 500 GB dysk HDD. Oferuje on również wszystkie złącza, o których pisałem powyżej. W obydwóch przypadkach znajdują się one w stacji dokującej, która zmienia nasz tablet w hybrydę, na której można pracować. Nie są znane na razie ceny za te urządzenia. Mnie osobiście cieszy coraz większy wybór ciekawych tabletów, które dzięki dołączanym klawiaturom i Windows 8 stają się pełnoprawnymi laptopami.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona