Toshiba WT301/D - japońska ciekawostka z Windows 7 - Tabletowo.pl

Toshiba WT301/D – japońska ciekawostka z Windows 7

Tabletowo.pl Toshiba WT301/D - japońska ciekawostka z Windows 7 Nowości Toshiba

Firma Toshiba postanowiła kolejny raz wydać urządzenie skierowane wyłącznie na rodzimy, tj. japoński, rynek. Tym razem jest to tablet WT301/D, którego głównymi parametrami technicznymi jest procesor Intel Atom „nowej generacji” (producent nie sprecyzował tego stwierdzenia) oraz system operacyjny Windows 7.

Dla jednych wymienione wyżej cechy mogą być interesujące, dla innych – wręcz przeciwnie. Trzeba bowiem zauważyć, że Windows 7 – w tym przypadku Professional – jest systemem nieprzystosowanym do obsługi dotykiem, a producent najprawdopodobniej nie dodał od siebie żadnej nakładki (jak choćby Samsung w modelu …), gdyż nie ma na ten temat żadnej informacji. Zaletą modelu jest obecność USB, dzięki któremu można podłączyć myszkę, ułatwiającą korzystanie z urządzenia.

Parametry techniczne Toshiby WT301/D:
– ekran: 10,1″, 1366 x 768 pikseli,
– procesor Intel Atom „następnej generacji”,
– Windows 7 Professional,
– 2GB RAM,
– 64GB SSD,
– WiFi 802.11b/g/n,
– port USB,
– Bluetooth 3.0,
– wyjście microHDMI,
– aparat 1,3 Mpix,
– kamerka 0,3 Mpix.

Toshiba WT301/D trafi do sprzedaży w Japonii w styczniu w nieznanej obecnie cenie. Tymczasem cały czas czekamy na jakiekolwiek wieści odnośnie debiutu w Polsce innego tabletu Toshiby – AT200 z Androidem.

Tabletowo.pl Toshiba WT301/D - japońska ciekawostka z Windows 7 Nowości Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona