Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku - Tabletowo.pl

Toshiba Thrive w wersji mini (7″) wkrótce na rynku

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku Nowości Toshiba

Wydawać by się mogło, że Toshiba po ostatniej premierze swojego 10,1-calowego tabletu Toshiba AT200 na IFA2011 przez najbliższych kilka tygodni nie będzie w stanie zaproponować klientom nic nowego. Okazuje się jednak, że – jak większość producentów, także i Toshiba stwierdziła, że warto mieć w portfolio urządzenia o różnych przekątnych ekranów, bo w ten sposób można trafić do większego grona odbiorców. W ten właśnie sposób powstał tablet Toshiba Thrive w wersji mini, czyli z 7-calowym ekranem.

Urządzenie różni się od swojego większego odpowiednika szczegółami (Toshiba Thrive z 10,1-calowym wyświetlaczem) – ma mniejszy ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Całość pracuje w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.2.

Co na pewno spodoba się wielu Czytelnikom Tabletowo.pl, będącym przy okazji zwolennikami 7-calowych maluchów, to fakt, iż Toshiba Thrive została wyposażona w najważniejsze złącza. I tak, znajdziemy w jej obudowie: port miniUSB, wyjście microHDMI oraz slot kart microSD.

Lista parametrów technicznych modelu jest identyczna, jak w przypadku 10,1-calowego Thrive. Posiada dwurdzeniową Tegrę 2 o taktowaniu 1GHz, 1GB pamięci RAM, 16GB/32GB pamięci wewnętrznej, 3.5 mm jack audio, aparat o rozdzielczości 5 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix.

Dziennikarze ThisIsMyNext mieli okazję spędzenia z tabletem kilku chwil i – jak twierdzą – zapowiada się bardziej obiecująco niż jego starszy i większy brat.

Toshiba Thrive w wersji 7-calowej ma zadebiutować na rynku w listopadzie w cenie wynoszącej poniżej 400 dolarów.

Tabletowo.pl Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba Thrive w wersji mini (7") wkrótce na rynku Nowości Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona