Toshiba szykuje 7-calowy tablet. Pierwsze fotki prasowe w sieci - Tabletowo.pl

Toshiba szykuje 7-calowy tablet. Pierwsze fotki prasowe w sieci

Tabletowo.pl Toshiba szykuje 7-calowy tablet. Pierwsze fotki prasowe w sieci Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Wygląda na to, że Toshiba w notce prasowej przed CES 2012 nie zdradziła nam wszystkich tajemnic, które trzyma w rękawie (więcej informacji na ten temat w tym wpisie). Redakcja NotebookItalia dotarła do fotek prasowych przedstawiających nowy tablet Toshiby, którego ekran ma przekątną 7″. Jak zobaczycie na poniższych zdjęciach, na pewno nie jest to już nam znana Toshiba Thrive 7.

Znajdujące się na przednim panelu pod wyświetlaczem dotykowe przyciski mogą wskazywać na fakt, iż urządzenie to nie będzie pracowało w oparciu o Androida 4.0, a co za tym idzie – będzie należało raczej do niższej półki cenowej.

Z najnowszych informacji wynika, że tablet ten ma posiadać procesor Qualcomm Snapdragon, wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, WiFi, Bluetooth, kamerkę, port microUSB oraz slot kart microSD. Więcej na temat tego sprzętu powinniśmy się dowiedzieć już niebawem.

Istnieje prawdopodobieństwo, że jeśli powyższy, tajemniczy tablet Toshiby nie zadebiutuje podczas CES 2012, poznamy go na MWC 2012 w Barcelonie, gdzie na pewno będziemy obecni.

Tabletowo.pl Toshiba szykuje 7-calowy tablet. Pierwsze fotki prasowe w sieci Nowości Plotki / Przecieki Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba szykuje 7-calowy tablet. Pierwsze fotki prasowe w sieci Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona