Toshiba szykuje 7-calowy tablet. Pierwsze fotki prasowe w sieci

tablet toshiby

Wygląda na to, że Toshiba w notce prasowej przed CES 2012 nie zdradziła nam wszystkich tajemnic, które trzyma w rękawie (więcej informacji na ten temat w tym wpisie). Redakcja NotebookItalia dotarła do fotek prasowych przedstawiających nowy tablet Toshiby, którego ekran ma przekątną 7″. Jak zobaczycie na poniższych zdjęciach, na pewno nie jest to już nam znana Toshiba Thrive 7.

Znajdujące się na przednim panelu pod wyświetlaczem dotykowe przyciski mogą wskazywać na fakt, iż urządzenie to nie będzie pracowało w oparciu o Androida 4.0, a co za tym idzie – będzie należało raczej do niższej półki cenowej.

Z najnowszych informacji wynika, że tablet ten ma posiadać procesor Qualcomm Snapdragon, wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, WiFi, Bluetooth, kamerkę, port microUSB oraz slot kart microSD. Więcej na temat tego sprzętu powinniśmy się dowiedzieć już niebawem.

Istnieje prawdopodobieństwo, że jeśli powyższy, tajemniczy tablet Toshiby nie zadebiutuje podczas CES 2012, poznamy go na MWC 2012 w Barcelonie, gdzie na pewno będziemy obecni.

tablet toshiby

tablet toshiby

źródło