Toshiba Shared Board (TT301) to 24-calowy tablet z Androidem | Tabletowo.pl

Toshiba Shared Board (TT301) to 24-calowy tablet z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Jakiej wielkości jest optymalny tablet? Oczywiście zależy to od przeznaczenia, niektórzy będą krzywo patrzeć na wszystko, co większe niż 7 cali, a z drugiej strony znajdziemy użytkowników, którzy nie widzą zastosowania dla urządzeń mniejszych niż 10 cali. Trudno jest dyskutować kto ma rację, ale co powiedzielibyście na 24-calową dachówkę?

Toshiba zaprezentowała właśnie takie urządzenie, przeznaczone dla użytkowników biznesowych. Tablet nazywa się Shared Board (TT301) i ma 24-calowy ekran LCD wyświetlający obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za moc odpowiada w nim dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,0 GHz oraz 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, WiFi oraz Androida 4.2.1 Jelly Bean. Razem z nim możemy również zamówić pilota.

Toshiba  Shared Board (TT301) 2

Nieznana jest jeszcze cena tego urządzenia. Oczywiście przeznaczony jest on dla biznesu i raczej nie znajdzie zastosowania w prywatnych domach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona