Toshiba Satellite Radius 11 posiada 11,6-calowy ekran obracany o 360 stopnii i 4 GB RAM | Tabletowo.pl

Toshiba Satellite Radius 11 posiada 11,6-calowy ekran obracany o 360 stopnii i 4 GB RAM

Dołącz do dyskusji 0

Toshiba nie jest moim zdaniem marką, o których urządzeniach mobilnych będziemy marzyć po nocach, ale niewątpliwie pokazuje coraz więcej ciekawych produktów. Wystarczy chociażby przypomnieć Encore Mini, Encore 2 Write czy recenzowanego ostatnio przez nas Encore 8. Również w kwestii hybryd radzą sobie coraz lepiej, o czym świadczą Portege Z10t-A,  Satellite L30W lub urządzenie 7 w 1, czyli Dynabook KIRA L93. Teraz do FCC trafił kolejny notebook, który jednak można pracować w trybie tabletu, Satellite Radius 11.

Toshiba Satellite Radius 11, jak łatwo można się domyślić, został wyposażony w 11,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Sercem tego urządzenia jest procesor Intel Celeron lub Intel Pentium oraz 4 GB pamięci RAM. Poza tym posiada on także 500 GB dysk HDD, WiFi, HDMI oraz USB (2.0 i 3.0). Pracuje on pod kontrolą systemu Windows 8.1. Oczywiście możemy z niego korzystać także w trybie tabletu, ponieważ ekran obraca się o 360 stopni.

Został on pokazany na targach IFA i teraz trafił do FCC, więc niedługo powinniśmy zobaczyć go w sprzedaży. Najprawdopodobniej najpierw będa mogli nabyć go mieszkańcy Wielkiej Brytanii, a jego cena ma wynieść ok. 530 dolarów.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona