Toshiba prezentuje urządzenie 7 w 1! Jak można korzystać z Dynabook KIRA L93?

toshiba-dynabook-kira-l93

Acer Switch 10 to urządzenie 5 w 1, ponieważ ma 5 różnych trybów pracy. Moim zdaniem jest bardzo interesujące i pisała już o nim Kasia. Jednak pod tym względem przy nowym urządzenia Toshiby to nuda, ponieważ Dynabook KIRA L93 to sprzęt 7 w 1!

Toshiba Dynabook KIRA L93 oferuje 7 trybów pracy, które widzicie na powyższym zdjęciu. Możemy z niego korzystać nie tylko jak z notebooka czy tabletu, ale również prawie jak z PC (klawiatura odłączona, przed ekranem), zupełnie na płasko, w trybie namiotu oraz jako ekran z podstawką (tak jak w PC, ale bez klawiatury) i pod kątem 30 stopni opierając go na podstawce. Jest tych trybów kilka i na pewno każdy znajdzie swój ulubiony.

Jeśli chodzi o podzespoły to ten kombajn multimedialny oferuje nam  13,3-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, procesor Intel Core i5-4210y Haswell oraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 128 GB dysk SSD, 3 porty USB 2.0, micro HDMI, WiFi oraz Bluetooth 4.0. Pracuje on pod kontrolą 64-bitowego Windowsa 8.1. Ciekawym dodatkiem są również głośniki Harmon Kardon. Obsługuje on również rysik. Już w czerwcu będzie dostępny na rynku, ale na razie tylko w Japonii. Jego cena ma wynieść w przeliczeniu 1900 euro.

Źródło