Toshiba Libretto W100 wędruje do... (wyniki konkursu) - Tabletowo.pl

Toshiba Libretto W100 wędruje do… (wyniki konkursu)

W nocy z poniedziałku na wtorek zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na konkurs zorganizowany wspólnie z Toshibą, w którym do wygrania było urządzenie Libretto W100. Co prawda ogłoszenie wyników miało nastąpić dopiero 9 września, jednak już teraz – z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że jury zakończyło obrady.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a na skrzynkę mejlową otrzymaliśmy naprawdę mnóstwo ciekawych projektów, z których bardzo trudno było wybrać tą jedną, do twórcy której powędruje nagroda. Poziom prac był bardzo wysoki, a decyzja jury – uwierzcie – nie była łatwa.

Ostatecznie zdecydowaliśmy, że nagrodę, Toshibę Libretto W100, otrzyma…

Pan Dariusz S. ze Szczecina!

Serdecznie gratulujemy Panu Dariuszowi, a wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w kolejnym konkursie, gdzie do wygrania są dwa tablety internetowe, zapraszam na stronę konkursową. Poniżej praca konkursowa Pana Dariusza:

Tabletowo.pl Toshiba Libretto W100 wędruje do... (wyniki konkursu) Konkursy Nowości Toshiba

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona