Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC - Tabletowo.pl

Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC Nowości Toshiba

Amerykańska Federalna Komisja Łączności, znana szerszemu gronu jako FCC (Federal Communications Commission), jest bardzo gościnna. Co chwilę w jej skromnych progach goszczą kolejne urządzenia elektroniczne, które, chcąc pojawić się na rynku, muszą przejść przez ręce pracowników FCC. Tym razem trafiła w nie Toshiba Excite 7.7, której kodowa nazwa to AT270.

Fakt ten nie jest dla nas zaskakujący, bowiem nie dość, że mieliśmy do czynienia z tym tabletem (wtedy jeszcze jako prototyp) podczas targów MWC 2012 w Barcelonie, to przecież producent zaprezentował go na początku kwietnia wraz z dwoma innymi urządzeniami: Excite 10.1 oraz Excite 13.3. Jest to jednak dla nas potwierdzenie, że tablet jest na ostatniej prostej przed pojawieniem się w sprzedaży. A ma to nastąpić 10 czerwca – przynajmniej na rynku amerykańskim, a miesiąc wcześniej na półkach sklepowych zadebiutują jego więksi bracia.

Najważniejsze parametry techniczne Toshiby Excite 7.7 zawierają czterordzeniową Tegrę 3, 7,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 1GB RAM, slot kart microSD, port microUSB oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Poniżej, dla przypomnienia, daty dostępności o ceny nowych tabletów Toshiby: Excite 7.7, Excite 10.1 i Excite 13.3:

Tabletowo.pl Toshiba Excite 7.7 (AT270) odwiedziła FCC Nowości Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona