Toshiba Excite 13.3, największy tablet z Androidem, w akcji (wideo) - Tabletowo.pl

Toshiba Excite 13.3, największy tablet z Androidem, w akcji (wideo)

Tabletowo.pl Toshiba Excite 13.3, największy tablet z Androidem, w akcji (wideo) Nowości Toshiba

Większość tabletów internetowych ze średniej lub wysokiej wyposażonych jest w ekrany o przekątnej nieprzekraczającej dziesięciu cali (dokładniej 10,1″). Przyzwyczailiśmy się do takich rozmiarów i są one dla nas zupełnie naturalne. Z tego powodu pojawienie się Toshiby Excite 13.3 było niemałym zaskoczeniem: za sprawą wyświetlacza o przekątnej 13,3”, urządzenie to zajęło pozycję Goliata rynku. Jeżeli jesteście ciekawi, jak tablet o takich gabarytach działa, mamy dla Was wideo przygotowane przez redaktorów serwisu Phone Arena.

Zanim do niego przejdziemy, przypomnimy wielce imponującą specyfikację tabletu Toshiba Excite 13.3. Jego 13,3-calowy ekran LCD ma rozdzielczość 1600 x 900 pikseli i gęstość 138 ppi. Pod maską urządzenia umieszczono czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, 1GB pamięci operacyjnej RAM, system operacyjny Android 4 Ice Cream Sandwich, aparat cyfrowy 5 Mpix, kamerę internetową 2 Mpix, czytnik kart pamięci SD, GPS, Bluetooth oraz Wi-Fi. Najlepszy tablet do kanapowej konsumpcji multimediów? Niestety, Toshiby Excite 13.3 nie można nazwać tym mianem.

Tabletowo.pl Toshiba Excite 13.3, największy tablet z Androidem, w akcji (wideo) Nowości Toshiba

Redaktorzy Phone Arena, którzy mieli do czynienia z urządzeniem twierdzą, że jest ono bardzo ciężkie (997 g) i niewygodne w użytkowaniu. Niemalże niemożliwe, a już na pewno nieprzyjemne, są próby trzymania tabletu w jednej ręce. Jakość wykonania obudowy również pozostawia wiele do życzenia: zamiast metalowego wykończenia, zastosowano plastik mający je imitować. Domyślamy się, że tym zabiegiem producent starał się zmniejszyć wagę urządzenia, lecz patrząc na specyfikację dochodzimy do wniosku, że poniósł porażkę. Podczas gdy fizyczne właściwości tabletu nie są najlepsze, oprogramowanie działa niezwykle szybko i błyskawicznie reaguje na polecenia użytkownika.

Nacieszcie oczy największym obecnie na rynku tabletem z systemem Android oglądając poniższe wideo. Jeżeli sprawi ono, że nagle poczujecie potrzebę jego nabycia, ucieszy Was wieść, że sprzedaż Toshiby Excite 13.3 ruszy 10. lipca. Szczegóły dotyczące daty dostępności, wariantów pamięciowych i cen znajdziecie w tym wpisie.

Nie możemy się doczekać momentu, w którym będziemy mogli wziąć to urządzenie w swe ręce i podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat 13,3-calowego giganta od Toshiby.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona