Toshiba AT330 - tablet z ekranem 13,3" i tunerem TV - Tabletowo.pl

Toshiba AT330 – tablet z ekranem 13,3″ i tunerem TV

Tabletowo.pl Toshiba AT330 - tablet z ekranem 13,3" i tunerem TV Nowości Toshiba

Kilka godzin temu Toshiba zaskoczyła nas prezentacją 7-calowego tabletu LT710 ze specyfikacją, którą można było uznać za ciekawą kilkanaście miesięcy temu. Na szczęście, jak się okazało, nie jest to jedyna nowość od tego producenta. Podczas konferencji Toshiba World 2012 w Niemczech firma zaprezentowała model Toshiba AT330, 13,3-calowy tablet, na temat którego wieści słyszymy już od wielu tygodni (a pierwszy raz usłyszeliśmy o nim na CES 2012).

Jest to bardzo interesujące urządzenie – nie tylko ze względu na swój wyświetlacz o wyjątkowo sporej przekątnej (13,3″; rozdzielczość na razie nie została ujawniona), ale także na obecność tunera TV – w obudowie modelu znalazła swe miejsce antenka, którą możemy wyciągnąć, by złapać sygnał – w końcu, jakby nie patrzeć, duży ekran do czegoś należy wykorzystać.

Toshiba AT330 została wyposażona w czterordzeniowy procesor Tegra 3, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix, pełnowymiarowy slot kart SD, port microUSB, wyjście HDMI oraz 3G. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. I to jest na razie wszystko, co wiemy na temat tego modelu.

Poniżej znajdziecie krótkie wideo z Toshibą AT330 w roli głównej, nagrane przez redaktora portalu TechFokus. Na chwilę obecną data rynkowej premiery modelu nie została zdradzona – podobnie jak jego cena. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.

Tabletowo.pl Toshiba AT330 - tablet z ekranem 13,3" i tunerem TV Nowości Toshiba

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona