Toshiba AT200 nieoficjalnie wyceniona. Jesteście ciekawi? - Tabletowo.pl

Toshiba AT200 nieoficjalnie wyceniona. Jesteście ciekawi?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Toshiba AT200 nieoficjalnie wyceniona. Jesteście ciekawi? Nowości Toshiba

Jeden z nielicznych tabletów zaprezentowanych na IFA 2011 to Toshiba AT200, która zrobiła na nas pozytywne wrażenie. Podczas konferencji prasowej producenta w Berlinie, jak tylko została pokazana lista parametrów technicznych tego modelu stwierdziłam, że odniesie sukces – ale pod jednym warunkiem – jeśli jego cena będzie konkurencyjna w stosunku do pozostałych graczy na rynku. Tego szczegółu niestety producent do tej pory nie zdradził. A skoro tak, musimy posiłkować się informacji pochodzącymi od internetowych sklepów z elektroniką. W jednym z nich pojawił się właśnie tablet AT200.

Przez jakiś czas na stronie t-online-shop.at można było znaleźć ofertę przedsprzedażową najnowszego tabletu Toshiby. I tak, model AT200 z 16GB pamięci został wyceniony na 479 euro, natomiast z 32GB pamięci – 584 euro. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to oficjalna cena podana przez Toshibę, więc można mieć nadzieję, że ta ostateczna będzie niższa.

Toshiba AT200 posiada wszystkie najważniejsze złącza, o których większość producentów zapomina. W obudowie tabletu znajdziemy port microUSB, wyjście microHDMI oraz slot kart microSD. Dodatkowo jego plusem jest dwurdzeniowy procesor OMAP 4430 o taktowaniu 1,2GHz, który – w przeciwieństwie do Tegry 2 – nie ma żadnych ograniczeń dotyczących odtwarzania wideo.

Pozostałe parametry to 10,1-calowy ekran (1280 x 800 pikseli), 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerka 2 Mpix, WiFi, Bluetooth oraz bateria mająca pozwalać na pracę przez maksymalnie 10 godzin.

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy dokładnie będzie miała miejsce rynkowa premiera Toshiby AT200.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona