Toshiba AT10LE-A z Tegrą 4 na pierwszych zdjęciach

Ostatnimi czasy grecka witryna TechBlog.gr króluje w przekazywaniu nam nieoficjalnych informacji dotyczących nadchodzących tabletów. Dziś donosił na temat następcy Asusa MeMo Pad 10 Smart, nie tak dawno dzięki jej redaktorom poznaliśmy nieoficjalne parametry techniczne high-endowego Samsunga Roma, a tym razem na stronie opublikowane zostały zdjęcia mające przedstawiać Toshibę AT10LE-A. Pierwszy tablet Toshiby z Tegrą 4.

Nie wiem czy pamiętacie jak dwa tygodnie temu w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat tego urządzenia. Wtedy to produkt o nazwie Toshiba AT10 znaleziony został w wynikach popularnego benchmarka – AnTuTu, gdzie uzyskał wynik 28058 punktów. Z najnowszych spekulacji wynika, że urządzenie, którego wyświetlacz ma 10,1″, pracuje w oparciu o czterordzeniową Tegrę 4 o częstotliwości taktowania 1,8GHz.

Tablet działający pod kontrolą Androida w wersji 4.2.1 Jelly Bean, ma posiadać slot kart microSD, wyjście miniHDMI oraz głośniki stereo. Ze zdjęć wynika, że do urządzenia będzie dedykowana klawiatura fizyczna.

Jeśli jesteście zainteresowani Toshibą AT10LE-A, niestety, na więcej informacji na jej temat musicie jeszcze trochę poczekać. Jej premiery spodziewamy się na targach IFA 2013 w Berlinie (6-11 września).

Toshiba AT10LE-A z Tegrą 4

Toshiba AT10LE-A z Tegrą 4

Toshiba AT10LE-A z Tegrą 4

Toshiba AT10LE-A z Tegrą 4

źródło, źródło