Tomb Raider I trafił do App Store | Tabletowo.pl

Tomb Raider I trafił do App Store

Dołącz do dyskusji 0
screen480x480[1]

Lara Croft to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci w historii gier komputerowych. Mimo iż twórcy najnowszej odsłony serii Tomb Raider postawili sobie za cel przedstawienie jej w nieco innym świetle, to jednak w świadomości graczy na zawsze już pozostanie ona nieustraszoną panią archeolog, idącą do celu po trupach wilków, dinozaurów i wszystkiego innego co miało pecha stanąć na jej drodze.

Fanów takiego „staroszkolnego” oblicza Lary powinien ucieszyć fakt, iż klasyczna pierwsza część serii Tomb Raider zadebiutowała kilka dni temu w sklepie z aplikacjami App Store. Twórcy zarzekają się, że poza kilkoma koniecznymi zmianami, takimi jak przystosowanie sterowania do ekranów dotykowych (gra obsługuje również wybrane zewnętrzne kontrolery), tabletowe wcielenie nie różni się niczym od wersji konsolowej wydanej w 1998 roku, wzbogaconej w stosunku do wydanego dwa lata wcześniej oryginału o cztery dodatkowe plansze, dające łącznie ponad 15 godzin rozgrywki.

Gra Tomb Raider I kosztuje obecnie 0,89 euro i jest dostępna do nabycia w sklepie za aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona