Szykujcie rewolwery, bo do Tom Clancy’s Rainbow Six Siegie zawitał Dziki Zachód!

Ubisoft przygotował pyszną niespodziankę dla wszystkich miłośników Rainbow Six Siege. Jest nią wydarzenie Showdown w klimatach Dzikiego Zachodu, gdzie sześciu graczy zmierzy się ze sobą na specjalnie przygotowanej mapie! No, ale wszystko po kolei!

Ubisoftowi wyraźnie zależy na społeczności Rainbow Six Siegie, gdyż to właśnie dla niej co jakiś czas przygotowuje przeróżne eventy i nowości, mające umilić i rozbudować rozgrywkę. Tym razem francuskie studio zdecydowało się przenieść graczy do Dzikiego Zachodu i przyznam szczerze – wygląda to bardzo obiecująco!

Miejsce, w którym dojdzie do epickiego starcia pomiędzy Gangiem Graveltopa i Siłami Prawa, będzie Fort Truth. Gracze podzielni na dwa trzyosobowe zespoły będą próbowali zachować lub odebrać złoto znalezione w ruinach Fort Truth.

W nowym wariancie rozgrywki zabraknie paska zdrowia, wskaźnika amunicji oraz celownika, aby wierniej oddać strzelaniny rodem z hollywoodzkiego westernu. Pożegnamy się też z fazą przygotowania. Ponadto, twórcy zapewniają, że bez odpowiedniej taktyki i kooperacji o zwycięstwo może być naprawdę trudno. Co więcej, w grze panuje żelazna zasada: używać wolno jedynie strzelby BOSG.12.2 oraz rewolweru Magnum LFP586, żeby w pełni zbalansować rozgrywkę.

Każdy, kto zaloguje się do gry w trakcie trwania wydarzenia, może zdobyć darmowy pakiet Kolekcji Showdown lub podjąć się wyzwań Ubisoft Club i wygrać wyjątkową skórkę na BOSG.12.2.

Oczywiście to nie wszystko, bowiem event zaserwuje nam całą masę interesujących przedmiotów (aż 31!), więc jeśli kochacie tematykę Dzikiego Zachodu, to nie ma czasu do stracenia! W końcu, kto nie chciałby na chwilę stać się rewolwerowcem na skalę wielkiego Billy’ego Kida, ubrać się w charakterystyczny strój i w tym westernowym klimacie ruszyć do boju po złoto i chwałę? Wydarzenie jest ograniczone czasowo i potrwa od 2 do 16 lipca 2019 roku.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Źródło: rainbow6.ubisoft.com