Todoist z aktualizacją do wersji 13 – pojawił się tryb nocny

Todoist to jedna z najpopularniejszych aplikacji do obsługi listy zadań. Wiele osób w celu lepszego zarządzania swoim czasem, wykupuje nawet płatną subskrypcję usługi. Wiadomym jest, że dawanie przez dewelopera takich możliwości, wiąże się też z nadzieją na dalszy rozwój aplikacji. Dzisiaj Todoist doczekał się aktualizacji, która wprowadziła tak lubiany przez nas tryb nocny.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że ciemny motyw zawitał do YouTube’a. Wiele osób w komentarzach wspomniało wtedy, że już dawno przerzuciło się na alternatywnego klienta do odtwarzania filmów, między innymi ze względu na właśnie taką możliwość. Wydaje się to być wystarczającym dowodem na to, że dla wielu osób tryb nocny w aplikacji zalicza się do kategorii must-have.

Reklama

Jak widzicie, dosłownie chwilę po wydaniu trzynastki, deweloperzy wypuścili kolejną poprawioną wersję, która poprawiła błąd występujący na niektórych smartfonach Samsung. W gruncie rzeczy, największa nowością przyniesioną wraz z aktualizacją jest wspomniany tryb nocny, tudzież, jak kto woli, ciemny motyw. Oprócz tego, deweloperzy poprawili pomniejsze błędy i poprawili działanie aplikacji na Chromebookach.

Aby włączyć tryb nocny, należy przejść do ustawień aplikacji i w zakładce Motywy wybrać ten ciemny – bez problemu odnajdziecie go wśród licznych kolorów połączonych z bielą. Przyznam się szczerze, że na co dzień nie korzystam z Todoist, jednak na rzecz tego wpisu pobrałem aplikację, aby sprawdzić czy ciemny motyw w istocie działa. Wybaczcie więc to, że na poniższych zrzutach ekranu nie ma żadnej innej treści – ani zadań już wykonanych, ani nawet takich, które udało mi się w ostatnim czasie zrealizować.

Todoist został pobrany z Google Play ponad dziesięć milionów razy, a na podstawie ponad 150 tysięcy ocen przyznano mu cztery i pół gwiazdki w pięciostopniowej skali. Za trwającą przez rok możliwość korzystania z wszystkich oferowanych możliwości przez aplikację trzeba co prawda zapłacić 134,99 złotych, ale jeżeli chcecie tylko ją przetestować, to bez większego problemu możecie ograniczyć się do wersji darmowej. Jest też szansa, że w międzyczasie załapiecie się na jakąś promocję ;).

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/09/10/z-jakich-aplikacji-korzystam-na-smartfonie-jest-ich-sporo/

źródło: Android Headlines, własne