To pewne: HP TouchPad bez 3G w czerwcu za 499$, z 3G 6 tygodni później - Tabletowo.pl

To pewne: HP TouchPad bez 3G w czerwcu za 499$, z 3G 6 tygodni później

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl To pewne: HP TouchPad bez 3G w czerwcu za 499$, z 3G 6 tygodni później Nowości

Firma Hewet-Packard oficjalnie potwierdziła to, o czym słyszeliśmy już kilka dni temu – cena tabletu TouchPad bez 3G, z 16 GB pamięcie wewnętrznej wynosić będzie 499$, a z 32GB – 599$.
Tabletu możemy spodziewać się w sprzedaży już w czerwcu.

Wariant urządzenia obsługujący sieć 3G pojawi się na rynku dokładnie 6 tygodni później, za 699$ i wyłącznie w wersji 32GB. Ceny wyglądają dość atrakcyjnie, martwi jednak liczba aplikacji dostepnych dla systemu webOS – w tej chwili wynosi ona raptem 7.000, co, w porównaniu z setkami tysięcy gier i aplikacji w Apple AppStore, jest bardzo biednym wynikiem.

Dla przypomnienia:
HP TouchPad to tablet wyposażony w 9.7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768, 512MB pamięci RAM, procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania zegara 1,5Ghz oraz układ graficzny Adreno 220 o niemałych możliwościach. Dodatkowo urządzenie będzie także wyposażone w kamerkę do połączeń wideo o rozdzielczości 1,3Mpx, Bluetooth, Wi-Fi, slot kart SIM (w wersji 3G), żyroskop, akcelerometr oraz kompas. Całość pracuje pod kontrolą systemu webOS 3.0.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona