To pewne: BlackBerry Playbook OS 2.0 zadebiutuje 21 lutego - Tabletowo.pl

To pewne: BlackBerry Playbook OS 2.0 zadebiutuje 21 lutego

Tabletowo.pl To pewne: BlackBerry Playbook OS 2.0 zadebiutuje 21 lutego BlackBerry Nowości Plotki / Przecieki

Jeżeli codziennie sprawdzacie, czy aktualizacja oprogramowania dla tabletu BlackBerry Playbook jest już dostępna, mamy dla Was dobre wieści (tym razem potwierdzone). Z opublikowanych przez serwis Engadget dokumentów wynika, że oprogramowanie BlackBerry Playbook OS 2.0 zostanie udostępniony 21 lutego, czyli pojutrze.

Spodziewaliśmy się, że jego premiera będzie miała miejsce podczas targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie, lecz wcześniejszy debiut nie wyklucza tej możliwości. Pojawiły się także głosy, że oprócz BlackBerry Playbook OS 2.0, na MWC zobaczymy także zupełnie nowy system operacyjny BlackBerry 10 oraz 10-calowego Playbooka.

Jeśli uważnie przyjrzycie się przedstawionemu na zdjęciu dokumentowi, dostrzeżecie linijkę mówiącą „Pricing in the system is now Permanent (no more fluctuation)”. Oznacza ona, że ceny tabletu Blackberry Playbook zostaną utrzymane na obecnym poziomie i nie ulegną zmianie. Aktualnie kształtują się następująco:

  • BlackBerry Playbook 16GB$199
  • BlackBerry Playbook 32GB $249
  • BlackBerry Playbook 64GB$299

Mamy przeczucie, że stoisko Research In Motion na MWC 2012 w Barcelonie będzie jednym z naszych ulubionych. Jeżeli kanadyjska firma rzeczywiście zaprezentuje nowe oprogramowanie i tablet, będziemy tam, by Wam o tym opowiedzieć!

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona