To już potwierdzone – OnePlus Two nie dostanie Androida Nougat | Tabletowo.pl

To już potwierdzone – OnePlus Two nie dostanie Androida Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Temat aktualizacji do Androida Nougat dla OnePlus Two pojawił się już kilka razy na łamach tabletowo.pl. Jeszcze na początku kwietnia na międzynarodowych forach rozpoczęła się gorąca dyskusja, w której to właściciele egzemplarzy OnePlus Two domagali się wcześniej wspomnianej aktualizacji. Dzisiaj jednak wiemy, że takowej nie będzie.

A to, że aktualizacji do Androida Nougat nie będzie, wiemy, dzięki informacji podanej przez pewnego brytyjskiego użytkownika forum XDA-Developers. Wysłał on maila do działu konsumenta OnePlus, w którym zapytał się o datę wypuszczenia Androida Nougat dla OnePlus Two. W odpowiedzi dostał to, czego się spodziewał.

Odpowiedź działu konsumenta OnePlus

Powyższy mail jest napisany w języku angielskim, jednak tak naprawdę liczy się tylko jedno zdanie, a brzmi ono „Nie będziemy już wypuszczać aktualizacji systemowych na urządzenie OnePlus Two”. Po tej informacji oburzenie użytkowników na forum XDA momentalnie wzrosło. Wielu ludzi automatycznie stało się niezadowolonych z zakupu tego telefonu. Pojawiły się nawet głosy, że lepiej było zakupić średniopółkowe urządzenie Motoroli – Moto X Play – dla której przygotowywany jest Android 7.0.

Co ciekawe, jeszcze w styczniu OnePlus zarzekał się, że druga generacja zabójcy flagowców definitywnie otrzyma Androida Nougat. A więc co się stało przez tych kilka miesięcy? Tego nie wiemy, jednak możemy być pewni, że wiele osób nie będzie chciało ponownie (albo pierwszy raz) zaufać tej marce.

A czy Wy korzystacie z Androida Nougat na swoich telefonach? Jesteście z niego zadowoleni? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: TechDroider; XDA-Developers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona