To już pewne: Xiaomi Redmi Note 4 poznamy 25 sierpnia | Tabletowo.pl

To już pewne: Xiaomi Redmi Note 4 poznamy 25 sierpnia

Dołącz do dyskusji 0

Końcówka sierpnia była typowana jako moment oficjalnego debiutu Xiaomi Redmi Note 4. Później pojawiły się spekulacje odnośnie konkretnej daty konferencji – 25 sierpnia, a właśnie dziś została potwierdzona. Zatem już za tydzień dowiemy się wszystkiego na temat nowego flagowca od chińskiego koncernu. Choć… prawda jest taka, że już sporo na jego temat wiemy.

Zaledwie kilka godzin temu Grzesiek przedstawił Wam domniemaną specyfikację Redmi Note 4 i Redmi 4, dzięki przeciekowi pochodzącemu z bazy TENAA. W międzyczasie natomiast Xiaomi rozesłało zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 9:30 czasu lokalnego. Możemy być więc pewni, że już za siedem dni poznamy chińską nowość.

Konferencji została nadana nazwa „National Full Metal Age”, co jednoznacznie sugeruje, że obudowa nadchodzącego smartfona będzie metalowa. A jak będą prezentowały się parametry techniczne?

Po szczegóły odsyłam do poprzedniego wpisu. Wspomnę natomiast, że ma się tu znaleźć przede wszystkim 5,5-calowy ekran Full HD, Mediatek Helio X20, aparat 13 Mpix, kamerka 5 Mpix oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

Mówi się, że Xioami Redmi Note 4 w najsłabszej wersji będzie kosztował 899 juanów, co w przeliczeniu na amerykańską walutę daje ok. 135 dolarów.

Czekacie na nowość z serii Redmi Note?

xiaomi-redmi-note-4-zaproszenie-25sierpnia1

źródło: xiaomitoday, mydrivers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona