To już pewne – Meizu M3 Note poznamy 6 kwietnia!

Chiński producent smartfonów i tabletów, firma Meizu, oficjalnie potwierdziła datę debiutu Meizu M3 Note. Podobnie jak w przypadku Huawei P9, będzie to 6 kwietnia tego roku. Jest więc na co czekać :)

Kwiecień zapowiada się bardzo ciekawie. Na początku miesiąca będziemy mieli aż trzy interesujące premiery. 12 kwietnia swojego flagowca pokaże HTC, dla której to firmy premiera będzie być albo nie być na rynku smartfonów. Kilka dni wcześniej zaprezentowany zostanie Huawei P9 w czterech różnych odsłonach. Teraz dowiadujemy się, że na ten sam dzień zaplanowano konferencję na temat oczekiwanego przez wielu Meizu M3 Note.

Będzie ona miała miejsce w Pekinie (Beijing National Convention Center), rzecz jasna w języku chińskim. Według dotychczasowych przecieków, Meizu M3 Note będzie wyposażony w 5,5-calowy ekran fullHD (1920 x 1080 pikseli), plastikową obudowę i kamerkę 13 Megapikseli. Pod maską znajdziemy 64-bitowy procesor MediaTek Helio P10. Pamięć wewnętrzna to 16 lub 32 GB. System – Flyme UI, bazujący na Android Lollipop lub Marshmallow.

Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.

Meizu w ostatnim czasie rośnie na potęgę. Chiński producent w zeszłym roku sprzedał 20 milionów urządzeń, co w porównaniu z 4,4 mln w 2014 pokazuje skalę rozwoju firmy. Co więcej, produkty Meizu zdobywają sobie coraz większą rzeszę fanów – głównie dzięki solidnemu wykonaniu, dobrym podzespołom i oczywiście niskiej cenie.

źródło: AndroidHeadlines