To co, konkurs? Ainol Novo 8 do zgarnięcia - Tabletowo.pl

To co, konkurs? Ainol Novo 8 do zgarnięcia

Tabletowo.pl To co, konkurs? Ainol Novo 8 do zgarnięcia Konkursy Nowości

Na profilu Tabletowo.pl na Facebooku zapowiadałam, że dziś ruszy konkurs, w którym do wygrania będzie Ainol Novo 8 (recenzję znajdziecie pod tym adresem). Jak powiedziałam, tak też robię. Wystarczy poklikać trochę w klawiaturę, lekko pogłówkować i wysłać do nas wiadomość drogą elektroniczną, a w zamian możecie otrzymać testowany przez nas jakiś czas temu egzemplarz.

Z racji tego, że święta już praktycznie za chwilę, zadanie konkursowe jest ściśle związane z Bożym Narodzeniem. By zgarnąć tablet Ainol Novo 8 wystarczy… wysłać do nas mejla na adres konkurs(małpka)tabletowo.pl z najbardziej odlotowymi życzeniami, jakie przychodzą Wam do głowy, które można złożyć maniakowi nowych technologii. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim pomysł i poczucie humoru. Tym razem zwykłe „wesołych świąt” niestety nie wystarczy ;)

Tylko jedna osoba wygra wspomniany tablet, ale dla dwóch kolejnych, które podeślą interesujące i śmieszne życzenia, przygotowaliśmy nagrody pocieszenia – niespodzianki.

Konkurs trwa do końca roku, tj. do końca dnia 31 grudnia 2011 roku – zwycięzca zostanie podany dwa dni później, tj. 2.01.2012 roku.

Powodzenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona