Timelines: Assault on America – tabletowy RTS na iOS i Android | Tabletowo.pl

Timelines: Assault on America – tabletowy RTS na iOS i Android

Dołącz do dyskusji 0

Większość twórców gier osadzonych w realiach drugiej wojny światowej stara się dbać o poprawność historyczną swoich produkcji. Czasem jednak zdarzają się tytuły, których fabuła celowo odbiega od prawdy, prezentując alternatywne, nieraz dość dziwaczne oblicza historii.

Jedną z takich gier jest właśnie Timelines: Assault on America, która zadebiutowała wczoraj w sklepach App Store i Google Play. Odpowiedzialne za nią studio Strategy First podjęło się bowiem próby odpowiedzi na pytanie: Jak wyglądałaby druga wojna światowa, gdyby Niemcy zdecydowali się najechać na Stany Zjednoczone? Kampania dla jednego gracza składa się z dwunastu misji, a jej finałem jest bitwa o Waszyngton. Tryb single player stanowi jednak zaledwie przystawkę przed głównym daniem, którym jest międzyplatformowy tryb multiplayer, pozwalający stanąć do walki jednocześnie czterem graczom korzystającym z systemów iOS, Android, Windows, OS X lub Linux. Każdy z nich będzie mógł pokierować jedną z dziewięciu nacji, posiadających własny zestaw jednostek i usprawnień.

Gra Timelines: Assault on America dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play, jednak by cieszyć się wszystkimi oferowanymi przez nią możliwościami należy skorzystać z jednorazowej mikropłatności (2,99 eur / 13,49 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona