Third Eye Crime: Act 1 za darmo na iOS
Ważne

Third Eye Crime: Act 1 za darmo na iOS

W AppStore za darmo znajdziecie grę Third Eye Crime: Act 1, która zazwyczaj oferowana jest za 2,70 euro.

Third Eye Crime: Act 1, to bardzo ciekawa skradanka, wykorzystująca perspektywę top-down z elementami gry logicznej.  W rozgrywce wcielamy się w Rothko, który jest złodziejem z dziada pradziada. Co ciekawe, posiada on „szósty zmysł” pozwalający czytać w myślach swoich ofiar. Dzięki temu jego finezyjna praca staje się jeszcze bardziej perfekcyjna, a o wpadce nie ma mowy.

Tabletowo.pl Third Eye Crime: Act 1 za darmo na iOS Gry Nowości Promocje   Tytuł oferuje nam 120 poziomów ze zróżnicowanym stopniem trudności, umiejscowionych w ośmiu lokacjach. Niestety w wersji moblinej niektóre poziomy musimy nabyć za pomocą mikropłatności, jednak nie przeszkodzi nam to w świetnej zabawie, ponieważ na start mamy do dyspozycji sporo poziomów, więc nawet nie kupując kolejnych, będziemy mogli spędzić długie godziny z Rothko.

Gra jest obecnie dostępna za darmo na urządzenia pracujące pod kontrolą iOS.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona