The Witcher Battle Arena – ruszyły beta testy wersji na iOS | Tabletowo.pl

The Witcher Battle Arena – ruszyły beta testy wersji na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Fani przygód Geralta z Rivii dobrze wiedzą o tym, że nadchodzącej wielkimi krokami ostatniej części cyfrowej trylogii towarzyszyć będą dwie mniejsze gry na urządzenia mobilne. Pierwsza z nich, The Witcher Adventure Game, zadebiutowała w sklepach z aplikacjami kilka dni temu. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo dołączy do niej również Battle Arena.

Studio CD Projekt Red zakończyło bowiem niedawno beta testy wersji na urządzenia z systemem Android (o których więcej pisałem tutaj) i przeszło do następnego etapu, czyli testów wersji przeznaczonej na sprzęt z logo nadgryzionego jabłka. Posiadacze iPadów (od 3 wzwyż) oraz iPhone’ów (od 5 wzwyż) mogą zgłosić się do nich za pomocą formularza na oficjalnej stronie projektu.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie spotkały się wcześniej z tym tytułem: The Witcher Battle Arena to reprezentant popularnego ostatnio gatunku MOBA, skrojony tak, by jak najlepiej wykorzystać mobilny charakter tabletów. Esencję gry stanowią więc szybkie, dynamiczne starcia trzyosobowych drużyn rozgrywane na niewielkich, prostych arenach, dzięki czemu WBA równie dobrze sprawdza się w małych dawkach, jak i w dłuższych sesjach.

Niestety, oficjalna data premiery gry nadal pozostaje tajemnicą.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona