The Witcher: Battle Arena – nowy zwiastun i zapisy na beta testy | Tabletowo.pl

The Witcher: Battle Arena – nowy zwiastun i zapisy na beta testy

Dołącz do dyskusji 0

Gdy firma CD Projekt RED zapowiedziała, że kolejne tabletowe wcielenie Wiedźmina będzie darmową grą typu MOBA, spora część fanów serii zareagowała dość sceptycznie. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że Battle Arena może okazać się czymś więcej niż próbą dorobienia nieco na popularności marki.

Do sieci trafił bowiem pierwszy oficjalny zwiastun prezentujący z grubsza mechanikę rozgrywki i wybrane postacie (chociaż nadal brak tu samego Geralta, którego prawdopodobnie nie zobaczymy także w premierowej wersji gry). Mimo iż całe nagranie trwa niespełna półtorej minuty, to jednak widać w nim wyraźnie, że Battle Arena ma ambicję, by stać się czymś więcej niż kolejnym klonem League of Legends.

O tym, czy wspomniana produkcja rzeczywiście zasługuje na uwagę, już niedługo przekonają się wybrani szczęśliwcy korzystający z urządzeń z systemem Android. Właśnie dziś ruszyły bowiem zapisy na zamknięte testy wersji Beta, do których może zgłosić się każdy posiadacza tabletu lub telefonu działającego pod kontrolą zielonego robota.

Osoby chcące wziąć udział w testach mogą skorzystać z formularza rejestracyjnego znajdującego się na oficjalnej stronie gry. Finalna wersja dostępna będzie na platformach Android, iOS i Windows Phone.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona