„The Walking Dead” wkrótce na iPadzie | Tabletowo.pl

„The Walking Dead” wkrótce na iPadzie

Dołącz do dyskusji 0

„The Walking Dead” to jeden z najlepszych seriali tego roku. Obecnie w Stanach Zjednoczonych zakończył się drugi sezon tej opowiadającej o zmaganiach pozostałych przy życiu ludzi z niekończącą się hordą bezmózgich zombie pragnących świeżego mięsa. Choć na pierwszy rzut oka fabuła „The Walking Dead” wydaje się nudna, w rzeczywistości taka nie jest. Dzieje się tak za sprawą niebanalnego podejścia twórców serialu, którzy, zamiast bezmyślnej masakry nieumarłych, na pierwszym planie postawili analizę zachowania ludzi w obliczu zagłady. Nie zdradzając dalszych szczegółów, zachęcamy do obejrzenia „The Walking Dead” albo… zagrania w grę na iPadzie.

Jeśli Wasz nowiutki iPad wciąż pachnie nowością i chcecie trzymać go z dala od brudu, krwi i smrodu rozkładającego się ciała, omijajcie grę „The Walking Dead” produkcji amerykańskiego studio Telltale Games szerokim łukiem. Jest to tytuł, który fabułą nawiązuje do popularnego serialu, lecz nie jest z nim ściśle powiązany. Premiera pierwszego z pięciu epizodów tej przygodówki z elementami akcji najprawdopodobniej będzie miała miejsce pod koniec kwietnia na platformach iOS, Xbox LIVE , PSN, Wii, PC i Mac. W tej chwili możemy Wam zaoferować jedynie zwiastun gry, w którym Robert Kirkman, twórca „The Walking Dead”, zapowiada grę opartą na serialu, dla którego inspiracją był powstały w 2003 roku komiks.

Telltale Games to studio, które jest autorem gier o takich tytułach jak „Powrót do przyszłości” oraz „Jurassic Park”. Produkcje te spotkały się z mieszanymi uczuciami ze strony użytkowników, którzy doświadczali serii problemów z ich działaniem oraz zwyczajnej nudy. Miejmy nadzieję, że „The Walking Dead” będzie inne i wespnie się na szczyt list najpopularniejszych aplikacji w sklepie AppStore.

via The APPera

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona