The Shadow Sun wreszcie dostępne w Google Play - Tabletowo.pl

The Shadow Sun wreszcie dostępne w Google Play

Gra The Shadow Sun zadebiutowała w App Store niespełna rok temu i chociaż nie osiągnęła ona powalającego sukcesu, to jednak udało jej się zebrać całkiem spore grono lojalnych fanów. Teraz tytuł ten trafił wreszcie również na urządzenia z systemem Android.

Jak przystało na dzieło ludzi, którzy maczali swoje palce przy takich seriach jak Baldur’s Gate, Neverwinter Nights i Wiedźmin, The Shadows Sun stanowi swego rodzaju hołd dla starej szkoły RPG. Fani gier tego typu znajdą tu więc bogaty, rozbudowany świat pełen tajemnic do odkrycia i zadań do wykonania (zarówno tych składających się na główną kampanię fabularną jak i pobocznych przygód). Oprócz tego znajdziemy tu oczywiście całą masę przedmiotów, czarów i przeciwników oraz całkiem rozbudowany system tworzenia postaci. „Staroszkolny” charakter gry widać też niestety w oprawie graficznej, która dość wyraźnie odbiega od panujących obecnie standardów, co jednak nie powinno przeszkadzać większości graczy w obcowaniu z tą produkcją.

Gra The Shadow Sun dostępna jest do nabycia w sklepach z apliakcjami App Store (4,49 euro) oraz Google Play (14,97 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona