The Rhythm of Fighters przechodzi w tryb F2P | Tabletowo.pl

The Rhythm of Fighters przechodzi w tryb F2P

Dołącz do dyskusji 0

Firma SNK Playmore znana jest głównie za sprawą swoich bijatyk, wśród których prym wiedzie bez wątpienia seria The King of Fighters. Jakiś czas temu w sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne pojawił się muzyczny spinoff wspomnianego cyklu, noszący nazwę The Rhythm of Fighters. Teraz tytuł ten przeszedł oficjalnie w tryb Free to Play.

The Rhythm of Fighters to całkiem prosta gra rytmiczna przebrana za „staroszkolne” mordobicie. Mimo iż w teorii mamy tu stojących naprzeciw siebie zawodników, paski życia, ciosy specjalne i inne elementy charakterystyczne dla tego gatunku, to jednak tak naprawdę nasza rola sprowadza się tu do stukania w ekran w rytm muzyki. Gdy nam się to udaje kierowana przez nas postać automatycznie wykonuje kolejne udane ataki. Zbyt duża liczba pomyłek skutkuje zaś solidnym laniem od przeciwnika. Obniżenie ceny gry do zera nie usunęło z niej oczywiście mikropłatności. Osoby, które wcześniej nabyły jej płatną wersję otrzymają jednak rekompensatę w postaci dodatkowych utworów, co stanowi całkiem miły gest ze strony wydawcy.

Gra The Rhythm of Fighters dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Sotre i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona